Online výsledky

Potřebujete vidět jaké jsou průběžné výsledky Vašich rozsáhlejších požadavků dříve, než bude celý komplex analýz dokončen a vy obdržíte protokol? Mají analyzované hodnoty vliv na Vaše další kroky, a tedy je potřebujete znát co nejdříve?

Abychom Vám to umožnili, obdržíte od nás přístupové údaje přímo do našeho laboratorního informačního systému (LIMS). Zde Vám bude zpřístupněna část, týkající se Vašich zakázek a vy uvidíte výsledky jednotlivých měření hned v momentě, kdy je naše přístroje, či naši specialisté zapíšou do systému.

Po dokončení celé zakázky obdržíte protokol měření v dohodnuté formě – elektronicky, klasicky papírovou formou, nebo oběma způsoby – tady vše záleží na Vašem přání.

Pro naše stálé klienty s velkým množstvím analyzovaných parametrů a častým opakováním zkoušek můžeme nabídnout i elektronický přenos dat z našeho LIMS do systému zákazníka. Zde ovšem vše závisí na vyhodnocení technických parametrů a reálných možnostech tohoto přenosu.

 

Laboratoře LABTECH 

jedná se o přístup k výsledkům od roku 2016 včetně

 

Archiv Brno, Klatovy 

jedná se o přístup k výsledkům do roku 2015 včetně

 

Archiv Paskov 

jedná se o přístup k výsledkům do roku 2016 včetně

Chci objednat analýzu

Stačí jen vyplnit jednoduchý formulář a můžeme se do toho pustit!

Potřebujete se poradit?
Tušíte, jakou analýzu potřebujete, ale nevyznáte se ve složité legislativě? Pokud si nejste něčím jistí, obraťe se na nás a projdeme to společně.
Chci se poradit

Grafické zpracování GLIPS. Upravit nastavení cookies