Služby pro přístroje

Labtech zajišťuje odborný servis zařízení všech firem, pro které jsme výhradním zástupcem. Servis probíhá buď přímo u zákazníka nebo ve vlastním servisním středisku v Telnici u Brna. K zajištění tohoto servisů slouží zákazníkům tým našich odborných techniků a aplikačních specialistů, kteří jsou pravidelně proškolováni u výrobce.

Instalace a uvedení do provozu

Součástí dodávky zařízení je instalace systému a jeho uvedení do provozu. Proces instalace začíná již před dobou, než systém dorazí na místo určení. Před instalací dáváme zákazníkovi doporučení o potřebném vybavení a zajištění laboratoře nebo zkušebny. Během instalace je systém uveden do provozu, odzkoušen a předvedena jeho plná funkčnost. Na závěr je zákazník seznámen se základní obsluhou, bezpečností práce s přístrojem a proškolen pro další užívání.

Aplikační podpora

Součástí technické podpory je i aplikační podpora. Jsme schopni Vám poradit, naprogramovat či upravit nové zkušební metody. Aplikačních specialisté mohou poradit i on-line prostřednictvím vzdáleného připojení k systému přes TeamViewer.

Preventivní údržba

Pravidelné kontroly správné funkčnosti zkušebního zařízení a přesnosti měření prodlužují životnost investice a minimalizují případné neplánované odstávky. Na základě doporučení výrobce navrhneme programu preventivní údržby, který bude odpovídat vašemu harmonogramu a modelu použití zařízení. Tím se minimalizují další náklady na nutné opravy.

Modernizace a upgrade SW

Jsme schopni modernizovat námi dodané starší stroje ale i jiné konkurenční zařízení tak, aby se s redukovanými náklady prodloužila jeho životnost. U stávajícího zařízení se tak využije jeho potenciál a po modernizaci může nadále sloužit k původnímu účelu bez jakéhokoliv omezení. Řídící elektronika, která nejvíce zastarává, bývá modernizována pomocí SW aktualizací, které reagují na stávající potřeby.

Potřebujete se poradit?
Nejste si jistí, jaký přístroj bude pro vás ten pravý? Nebo byste nějaký potřebovali upravit na míru? Naši experti jsou připraveni vás do všeho zasvětit.
Chci se poradit

Grafické zpracování GLIPS.