Vakuum a detekce netěsností

Nabízíme a poskytujeme řešení pro získání, měření a řízení vakua, rozšířené o heliové detektory pro detekci netěsností a měřících procesních zařízení pro průtoky a tlak plynu. Můžete se spolehnout na náš profesionální přístup a podporu v průběhu celého procesu od nabídky přes objednávku, dodávku a instalaci až po následný servis.

Agilent Technologies

Divize vakuových produktů (VPD) firmy Agilent Technologies poskytuje širokou škálu vyspělých vakuových technologií pro získání, udržování, měření  a řízení vakua v průmyslových i vědecko-výzkumných aplikacích. Sortiment tvoří ucelená řada vakuových vývěv a heliových detektorů pro detekci netěsností.

www.agilent-vakuum.cz
MKS Instruments

Firma MKS je výrobce přístrojů a systémů pro měření a řízení tlaku a průtoku plynů a také analýzy složení plynů a řady dalších přístrojů využívaných jak v průmyslu, tak v rámci vědeckých pracovišť.

www.mkspristroje.cz
Labtech

Vyvíjíme a vyrábíme výkonné zákaznické testovací systémy pro detekci netěsností vyráběných produktů. Tyto systémy a stanice jsou určeny jak pro průmyslové aplikace v sériové výrobě, tak i pro aplikace ve výzkumu a vývoji a vždy respektují technickou specifikaci a požadavky zákazníka.

www.detekce-netesnosti.cz
Potřebujete se poradit?
Nejste si jistí, jaký přístroj bude pro vás ten pravý? Nebo byste nějaký potřebovali upravit na míru? Naši experti jsou připraveni vás do všeho zasvětit.
Chci se poradit

Grafické zpracování GLIPS.