Vývoj a výroba

Máme dlouholeté zkušenosti a kreativní tým lidí, proto se rádi pouštíme do úkolů, které nás nutí vyvíjet nové metody a hledat originální řešení. Jde nám především o to, aby naši zákazníci měli to nejvyspělejší řešení a díky tomu náskok před konkurencí.

Specializované týmy

Naše vývojové oddělení zasahuje do všech oborů naší činnosti. Výzkum a vývoj produktu nebo řešení těží z dlouholeté zkušenosti našich vedoucích pracovníků a jejich odborných týmů.

Výzkumníci v laboratořích

Vyvíjejí a ověřují analytické metody, navrhují i nestandardní rozbory a analýzy a provádějí chemické, mikrobiologické a materiálové zkoušky pro servisní nebo výzkumné účely.

Programátoři PLC/PC aplikací

Vyvíjí aplikace pro různé výrobce PLC (siemens, allen bradley, mitsubishi, teco, beckhoff, apod.
Vyvíjí vlastní PLC/PC aplikace (C++/C#/National instruments) pro měření fyzikálních a chemických veličin. Zpracování signálu a uložení do SQL databáze.

Konstruktéři

Navrhují konstrukční a vývojová řešení převážně v oblasti jednoúčelových strojů, zařízení a přípravků. Od návrhu konceptu, přes vývoj modelu až po konečné zhotovení technicko-výrobní dokumentace (Solid Works a AutoCAD) včetně konečné realizace.

Specialisté na vakuum, pneumatiku a hydrauliku

Projektují vakuová, pneumatická a hydraulická schémata, kompletní výrobní dokumentaci a následně realizují tyto soustavy.

Specialisté na automatizaci a elektro

Navrhují schémata a realizují elektro, automatizace či integraci robotů. Jejich výstupem je návrh nebo kompletní výrobní elektro dokumentace (eplan) včetně vlastní realizace a osazení.

Grafické zpracování GLIPS. Upravit nastavení cookies