Přístroje

Vyrábíme, dodáváme a opravujeme zkušební a testovací přístroje pro všechny oblasti průmyslu. Naši experti vám pomůžou zvolit správný přístroj a do jeho problematiky Vás zasvětí. V případě potřeby vyrobí k přístroji komponentu na míru, nebo rovnou sestaví nové zařízení.

Produkty

Naše produkty

Nabízíme analytické přístroje a zařízení pro materiálové testování.
Vyrábíme i vlastní komponenty a přístroje na míru.

Máme pro Vás řešení!

Všechny kroky budeme dělat společně. Probereme s Vámi důkladně Váš požadavek a pomůžeme při výběru přístroje. Zařízení případně upravíme, nebo sestavíme nový prototyp na míru. Zaškolíme Vás tak, abyste uměli přístroj správně používat a rozuměli všem výsledkům.

 • Školení a aplikační podpora
  Školení a aplikační podpora
 • Kalibrace
  Kalibrace
 • Školení
  Školení
Přístroje na míru

Standardní přístroje někdy nestačí, proto volíme často řešení na míru. Než se přístroj zaběhne, budeme Vám plně k dispozici. Pokud by cokoliv nefungovalo jak má, budeme přístroj ladit do té doby, než bude perfektně fungovat. Máme k dispozici tým konstruktérů a inženýrů, který se o to postará.

Více informací
Potřebujete přístroj pro výzkum?

Kontaktujte nás hned v počátku Vašeho projektu. Rádi s Vámi vše probereme, ať víte, jaké jsou možnosti a máte jistotu, že Váš projekt bude realizovatelný. 

Případové studie
Spolehněte se
 • Každý stroj nás reprezentuje
  máme vlastní vývoj a výrobu, každá součástka nám projde pod rukama
 • Problémy nechte na nás
  aplikační podpora a servis, na které se můžete spolehnout
 • Termíny si hlídáme
  víme, jak jsou pro Vás důležité a proto si je hlídáme
Potřebujete se poradit?
Nejste si jistí, jaký přístroj bude pro vás ten pravý? Nebo byste nějaký potřebovali upravit na míru? Naši experti jsou připraveni vás do všeho zasvětit.
Chci se poradit

Grafické zpracování GLIPS. Upravit nastavení cookies