Přístroje na míru

Vyvíjíme a vyrábíme výkonné zákaznické testovací systémy pro detekci netěsností a materiálové testování založených na implementaci produktů od našich dodavatelů.  Tyto systémy a stanice jsou určeny jak pro průmyslové nasazení v sériové výrobě, tak i pro aplikace ve výzkumu a vývoji a vždy respektují technickou specifikaci a požadavky zákazníka.

Na základě dlouholetých zkušeností a know-how v oblasti detekce netěsností a měření mechanických vlastností materiálu vždy poskytujeme optimální řešení na klíč.

  • Každý přístroj, který sestavíme, je originál
  • Software připravíme tak, aby se vám v něm dobře pracovalo
    aplikační podpora a servis, na které se můžete spolehnout
  • Při instalaci vás důkladně zaškolíme do ovládání přístroje
Heliové stanice pro testování a měření těsnosti

Tyto stanice většinou využívají heliovou vakuovou integrální metodu umožňující měření netěsností v rozsahu 10E-2 až 10E-10 mbar.l/s

  • Konstrukce stanice je přizpůsobena specifických požadavků zákazníka,
  • Vakuové komory jsou vždy optimalizovány pro konkrétní produkty pro dosažení rychlé doby odezvy a minimalizaci pracovního cyklu (taktu linky),
  • Systém je řízen moderními modulárními PLC / PC.
Systémy pro mechanické zkoušky materiálů

Dodáváme řešení pro testování mechanických zkoušení vlastností materiálů a komponent v oblasti kontroly kvality, výroby, laboratoří, výzkumu a vývoje nebo vzdělávání.

  • Tyto testovací zařízení lze použít pro jednoduché aplikace nebo je integrovat do automatizovaných robotizovaných testovacích systémů a inovativních řešení postavených na klíč.
  • Naše technologie je založena na elektrických, servo-hydraulických nebo pneumatických systémech řízených vysoce přesnou a rychlou digitální elektronikou v uzavřené smyčce s příslušným aplikačním softwarovým vybavením.

Případové studie

Jak to vypadá, když se do toho opřou naši vývojáři? Přečtěte si, jak si poradili s těmito náročnými zákazkami.

Potřebujete se poradit?
Nejste si jistí, jaký přístroj bude pro vás ten pravý? Nebo byste nějaký potřebovali upravit na míru? Naši experti jsou připraveni vás do všeho zasvětit.
Chci se poradit

Grafické zpracování GLIPS. Upravit nastavení cookies